Регистрация | Вход или
Обяви - LOT.bg
Обяви: гр. София
Добави обява    Всички обяви    Реклама    Авто обяви    Помощ

Шофьор се Силоз 2400 -постоянна работа, 3 1, 4 1

Обява №: 217061  |  Добавена/обновена: 10 Март в 14:10  |  Преглеждания: 229
LUKSMANN търси кандидати за работа в немска транспортна фирма за длъжността:
Шофьор СЕ – Силоз – 2400 € -Постоянна работа, 3/1, 4/1
Регион: Хесен
Описание:
Нашият клиент е голяма немска транспортна компания с автопарк от над 350 автомобила, компания с много опит, от години участващи в транспортирането на различни транспортни материали
Основни задължения:
• Шофиране комплект камион + полуремарке силоз
• Транспорт на насипни материали
• Комуникация на немски или английски
Изисквания:
• Опит на силоз
• Шофьорска книжка, Карта на водача, Код 95, основен ADR дава предимство
• Добри познания на немски език
• Свидетелство за съдимост.
Ние предлагаме:
• Работа в система 3/1, 4/1 или постоянна
• Атрактивно заплащане от 2400 € на немски договор
• Порцион от 35 € нето/ден
• Порцион за уикенд 20 € нето
• Немски договор
• Здравно осигуряване

Заплата: 2 400 EUR
Изпрати съобщение
гр. София, 7-ми 11-ти километър

© LOT.bg - обяви | Използването на lot.bg или пубикуването на обява в сайта означава съгласие с Общи условия за ползване и Политика за личните данни на lot.bg